test, Osmangazi


Transfer Arama

Fiyat Listeleri

test veya Dünyadaki tüm Terminallerinden, Adresinize, mahallenize, Köyünüze, işyerinize, şirketinize otelinize, güvenli, konforlu, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla özel ve paylaşımlı ulaşım ve Transferlerinizi Gerçekleştiriyoruz. Firmamız uzun yıllar boyunca test, Türkiye Merkezli Turizm Taşımacılığı, Tur operatörlüğü , Hotel ve Konaklama Rezervasyon Hizmetleri, Kongre, Toplantı, Fuar Organizasyonları, Kültür Turları, Şehir ve Çevre Gezileri, Yer Hizmetleri, Hotel ve alan Transfer Hizmetleri servisi veren Seyahat Acentası ve Tur Operatörü kökenli profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olup yine aynı uzman kadro tarafından yönetilmektedir. Türkiye'nin tüm bölgelerinde ve dünya’nın Bir çok destinasyonunda Hizmet vermektedir.

test ve diğer tüm şehir ve destinasyonlarda kullandığımız tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet Belgelerine sahiptir. Misafirlerinin tüm seyahatleri boyunca araçlar, araç takip sistemiyle takip edilmektedir. Trafik bilgilerinin sağlanabildiği bölgelerde test'da bulunan merkezden gerekli yönlendirmeler de yapılabilmektedir.

test, Transfer Hizmetleri Türkiye'nin tüm Otogar ve Otobüs Terminallerinden, kişiye özel araçlarla, Her Yerden - Her Yere Gerçek zamanlı Online Rezervasyon imkan ve avantajları misafirlerine, Kişiye özel transfer (Private), paylaşımlı (Shared) ve düzenli (Shuttle) Transfer hizmetleri sunar. test Transfer, Shuttle ve Ulaşım rezervasyonu işlemleri; web sitelerimiz, call center ve Satış Acentaları ve ofislerimiz aracılığıyla tüm rezervasyon ve ödeme işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden Transfer ve araç Tercihlerini seçebilir ve ödeme işlemi sonrasında kayıt ve Hizmet Belgelerinin çıktısını email, sms ve yazıcılarında evrak dökümlerini alabilirler. test Transfer, Shuttle ve Ulaşım rezervasyonu yaptırmış olan misafirlerimiz Transfer öncesinde sistem üzerinden test karşılama görevlisi ya da araç iletişim bilgilerinin olduğu bir SMS ve e-mail mesajı iletilir.

test transfer hizmetlerimiz ile Otogar, Otobüs Terminallerinden , oteller, Tatil köyleri, Motel, Pansiyon, müze, örenyeri, önemli merkezler, bölgeler , ilçe merkezleri, mahalle, Bulvar, cadde, şehir merkezi Havalimanı, Yat limanı, Liman, iskele, Feribot, Hızlı Tren Garı, organize sanayi bölgesi, adres, yazlık, Villa ve ev arasında konforlu, güvenli ve ekonomik seyahat ederek ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

test Yakın Bölge Turları


Yakın Bölge Tur Kaydı Bulunamadı


test Transferleri

SEFER TRANSFER TİPİ NEREDEN NEREYE TARİHLER SATIŞ
Aradığınız Kriterlere Uygun Fiyat Kaydı Bulunamadı.