Rezervasyon Yap

Transfer Tarihi :

Bursa - Türkiye


Transfer Arama

Fiyat Listeleri
Bursa

Bursa ilinin kent merkezi, Türkiye'nin büyük metropol kentlerinden ve en çok nüfusa sahip 4. şehridir. Ekonomik açıdan Türkiye'nin gelişmiş kentlerinden biri olan Bursa doğal ve tarihsel zenginlikleriyle de önem taşır. Bursa'da en çok Osmanlı Devleti'nin kuruluş dönemine ait tarihi eserlerin bulunmasının sebebi ise, Bursa'nın Osmanlı Devleti'nin ilk başkenti olmasıdır. Bursa alışveriş merkezleri, parkları, müzeleri ve çarşısıyla bölgede öne çıkar. Ayrıca Bursa Marmara bölgesinin İstanbul'dan sonra gelen ikinci büyük şehridir. Türkiye'nin en önemli sanayi kentlerindendir. Şehir İstanbul'dan sonra en büyük ikinci ihracatı gerçekleştirmektedir.Bursa, M.Ö. yıllardan bu yana bir çok medeniyete ve onların dinlerine beşiklik etmiş ender illerin başında gelir. İlde Müslümanlık, Hıristiyanlık ve Musevilik dinlerine ait bir çok eser hala ayaktadır ve koruma altındadır. Özellikle M.S. 324 yıllarında başlayan 1563 yılına kadar 17 kez toplanmış olan ve Hıristiyanlık dini için çok önemli olan konsül toplantılarından 8 tanesi ülkemizde gerçekleştirilmiş olup, bunlardan 1. ve 7. si İznik'te yapılmıştır. İznik Hıristiyan dinince ülkemizdeki 8 kutsal hac merkezinden biri ve en önemlisidir. Bursa Otelleri,Resort,Tatil köyü,Pansiyon, Motel,Hostel rezervasyonları, Uludağ Otelleri Rezervasyonu, Bursa Turları, Bursa Gezileri, Bursa Apartları, Bursa Otobüs-Minibüs-Minibüs-Binek Araç kiralama, Günlük Daire-Villa-Ev Kiralama- Bursa Kongre ve Toplantı Organizasyonları, Tatil ve Termal otelleri Erken Rezervasyon Kayıtları,Bursa Kalkışlı Yurtiçi ve Yurtdışı turlar, Kıbrıs otel ve Turları,  Bursada Gezilecek yerler, Bursa rehberlik ve tercüme hizmetleri, Bursa Kayak turları, bursa okul ve öğrenci eğitim gezileri, Bursadan dünya çapında online turizm ve seyahat hizmeti sunan  mesatour.com' da

 

Bursa veya Dünyadaki tüm Terminallerinden, Adresinize, mahallenize, Köyünüze, işyerinize, şirketinize otelinize, güvenli, konforlu, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla özel ve paylaşımlı ulaşım ve Transferlerinizi Gerçekleştiriyoruz. Firmamız uzun yıllar boyunca Bursa, Türkiye Merkezli Turizm Taşımacılığı, Tur operatörlüğü , Hotel ve Konaklama Rezervasyon Hizmetleri, Kongre, Toplantı, Fuar Organizasyonları, Kültür Turları, Şehir ve Çevre Gezileri, Yer Hizmetleri, Hotel ve alan Transfer Hizmetleri servisi veren Seyahat Acentası ve Tur Operatörü kökenli profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olup yine aynı uzman kadro tarafından yönetilmektedir. Türkiye'nin tüm bölgelerinde ve dünya’nın Bir çok destinasyonunda Hizmet vermektedir.

Bursa ve diğer tüm şehir ve destinasyonlarda kullandığımız tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen A1 ve D2 Hizmet Belgelerine sahiptir. Misafirlerinin tüm seyahatleri boyunca araçlar, araç takip sistemiyle takip edilmektedir. Trafik bilgilerinin sağlanabildiği bölgelerde Bursa'da bulunan merkezden gerekli yönlendirmeler de yapılabilmektedir.

Bursa, Transfer Hizmetleri Türkiye'nin tüm Otogar ve Otobüs Terminallerinden, kişiye özel araçlarla, Her Yerden - Her Yere Gerçek zamanlı Online Rezervasyon imkan ve avantajları misafirlerine, Kişiye özel transfer (Private), paylaşımlı (Shared) ve düzenli (Shuttle) Transfer hizmetleri sunar. Bursa Transfer, Shuttle ve Ulaşım rezervasyonu işlemleri; web sitelerimiz, call center ve Satış Acentaları ve ofislerimiz aracılığıyla tüm rezervasyon ve ödeme işlemleri tamamlanabilmektedir. Misafirler sistem üzerinden Transfer ve araç Tercihlerini seçebilir ve ödeme işlemi sonrasında kayıt ve Hizmet Belgelerinin çıktısını email, sms ve yazıcılarında evrak dökümlerini alabilirler. Bursa Transfer, Shuttle ve Ulaşım rezervasyonu yaptırmış olan misafirlerimiz Transfer öncesinde sistem üzerinden Bursa karşılama görevlisi ya da araç iletişim bilgilerinin olduğu bir SMS ve e-mail mesajı iletilir.

Bursa transfer hizmetlerimiz ile Otogar, Otobüs Terminallerinden , oteller, Tatil köyleri, Motel, Pansiyon, müze, örenyeri, önemli merkezler, bölgeler , ilçe merkezleri, mahalle, Bulvar, cadde, şehir merkezi Havalimanı, Yat limanı, Liman, iskele, Feribot, Hızlı Tren Garı, organize sanayi bölgesi, adres, yazlık, Villa ve ev arasında konforlu, güvenli ve ekonomik seyahat ederek ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Bursa Yakın Bölge Turları


Yakın Bölge Tur Kaydı Bulunamadı